609 275 716
jagodapsycholog@onet.pl

Psychoterapia

Konsultacja psychologiczna-  to pierwsze spotkanie dające przestrzeń do  omówienia doświadczanych trudności oraz potrzeb, zdiagnozowania problemu oraz ustalenia optymalnych form i zasad pomocy psychologicznej. Może stanowić wstęp do do rozpoczęcia psychoterapii lub przyjąć formę jednego lub kilku spotkań.

Psychoterapia  indywidualna- może być krótkotermiinowa lub długoterminowa w zależności od Twoich oczekiwań, zgłaszanych problemów oraz potrzeb.

Coaching- jest efektywną metodą rozwoju osobistego gdzie celem jest rozwój osobisty, zawodowy. W pracy coachingowej pomagam Klientom rozpoznawać i zmieniać nieświadome przekonania blokujące dostęp do wewnętrznych zasobów i ich potencjału.

Psychoterapia  systemowa rodzin- obejmuje całą rodzinę. Aby system działał prawidłowo każdy członek rodziny musi brać udział w procesie zmiany i przestrzegać ustalonych zasad.

Psychoterapia par i małżeństw- jest ofertą dla par doświadczających kryzysu w relacji i mających gotowość odbudowania wzajemnego porozumienia oraz bliskości.

Psychoterapia grupowa

copyright psychotesty.net 2020

609 275 716

Pracownia Usług Psychologicznych
Jadwiga Mordwa

07-200 Wyszków
ul. Daszyńskiego 36

crossmenu